Hledat:
 

Hlavní strana - Auto-Moto - Služby pro nákladní auta - Technické služby

 
Reklama
 

Technické služby

Zajišťujeme nepřetržitou pohotovostní službu pro všechny druhy oprav užitkových vozidel a autobusů MAN. Provádíme záruční a pozáruční servisní prohlídky vozidel ve flexibilním systému údržby Profit-Check. Naši opraváři absolvovali odborná školení nejvyšší úrovně pro všechny kategorie vozidel MAN, včetně nejnovější generace MAN - TGA.

Podrobnosti:

Disponujeme odtahovou službou pro užitková vozidla a zásahovým vozidlem pro opravy na trati, včetně možnosti výjezdu do zahraničí. Prodáváme náhradní díly a příslušenství na vozidla MAN. Díly, které nejsou skladem zajistíme z centrálního skladu z Vídně do 24 hodin. Náš servis je vybaven nejmodernějším vybavením pro diagnostiku a opravy. Disponujeme mimo jiné servisním diagnostickým počítačem MAN - CATS II diagnostickým softwarem pro veškeré příslušenství Wabco a lisem na svislé čepy přední nápravy. Jsme členem sítě značkových servisů MAN s nepřetržitou pohotovostní službou. Všechny činnosti servisu MAN provádíme v systému řízení kvality ISO 9001:2000

 

Službu nabízí:

ČSAD Uherské Hradiště, a.s.
Tř. Maršála Malinovského 874
Uherské Hradiště

www: http://www.csad.uh.cz
email: a.kusak@csad.uh.cz
telefon: 572 551 241

další informace o firmě...

Máte o službu zájem?

Pro kontrolu opište 268 do políčka:

 

Může Vás také zajímat:

 

Autoservis servis opravy nákladní vozidla návěsy a přívěsy

Provádíme veškeré druhy běžných oprav nákladních vozidel IVECO MAN VOLVO SCANIA RENAULT návěsů a přívěsů nápravy BPW, PANAV, SAF, SOR, včetně prodeje kompletního sortimentu náhradních dílů. Naši pracovníci mají odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti v opravárenství silničních motorových vozidel. Pracovní doba je flexibilní - možno přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Firma: Autobaterie, autodíly, autoservis - TZA,spol. s r.o., Zlechovská 1699, Staré Město, Uherské Hradiště

 
 

Autoservis opravy SPECIALIZOVANÝ SERVIS vozidel TATRA

Zajišťujeme veškeré druhy oprav nákladních vozidel TATRA všech modifikací - T1, T2, EURO I, EURO II, EURO IV, EURO V , včetně prodeje kompletního sortimentu náhradních dílů. Naši pracovníci absolvovali odborná školení ve výrobním závodě TATRA a mají dlouholeté zkušenosti. Pracovní doba je flexibilní - možno přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Firma: Autobaterie, autodíly, autoservis - TZA,spol. s r.o., Zlechovská 1699, Staré Město, Uherské Hradiště

 
 
 
 

PRO FIRMY:

Změna údajů:     ID firmy:   Heslo:    

Víte, že na Firmy UH můžete vložit informace o Vaší firmě ZDARMA? Chcete upravit údaje o Vaší firmě?
Volejte operátora na telefonu 577 776 516 (po-pá 7:00 - 16:00)

© 2007 - Služby Uherské Hradiště - Kontakt - activenet.cz