Hledat:
 

Hlavní strana - Finance a pojištění - Varování! Než si vyřídíte hypotéku na koupi rodinného domu.

 
Reklama
 

Varování! Než si vyřídíte hypotéku na koupi rodinného domu.

6 nejčastějších chyb při vyřizování hypotéky na koupi rodinného domu! Seznamte se ze vším co potřebujete znát. Vyvarujte se zbytečných chyb a problémů kliknutím sem.

Podrobnosti:

Co vše Vám přinesou mé služby? 1. Klidné nervy Po tom co si Vás vyslechnu, Vám připravím několik možností řešení. Není tedy nutné, aby jste sami prováděli časově náročnou analýzu nabídek bank. Předložím Vám přehled o možnostech financování Vašeho domu na jednom papíře. Díky tomu Vám bude vše jasné na první pohled. Doporučím Vám řešení a podložím jej fakty a důkazy. Tím získáte jistotu a klid, že vybíráte skutečně to pravé řešení. „Letos v květnu jsem dohodla schůzku z hypotečním makléřem panem Pavlem Sečkářem. Po první osobní schůzce mu manžel příliš nedůvěroval. Pochybnosti zmizely, když nám po týdnu předložil 6 variant hypoték vhodných pro nás. Díky skvělé spolupráci, rychlosti a zkušenostem pana Sečkáře jsme v červnu podepsali hypoteční smlouvu a v září kolaudovali půdní vestavbu v našem rodinném domě.“ Manželé Straňákovi - Dolní Němčí HStranakova@seznam.cz Domluvíme se na podmínkách spolupráce a podepíšeme zprostředkovatelskou smlouvu. Právně si tak zaručíme vzájemná prává a povinnosti. V následujících dnech zajistím potřebné dokumenty pro banku. Sdělím Vám jaké dokumenty budu potřebovat od Vás. Domluvím odhadce nemovitosti. Doladím znění kupní smlouvy s prodávajícím/realitní kanceláří, aby ji banka akceptovala. Vůbec si s těmito věcmi nemusíte lámat hlavu. Do banky půjdeme až na podpis smlouvy. Do té doby budete v teple domova. V den podpisu Vás doprovodím do banky, náležitě Vás uvedu a představím. Nemusíte mít vůbec obavy z toho, že nebudete vědět kam jít a co dělat. Zařídím Vše potřebné na katastrálním úřadě. Zařídím potřebné úkony na pojišťovně. Po podpisu smluv v bance si již s ničím nemusíte dělat starosti. Nakonec vše zakončíme výborným obědem v luxusní restauraci. Nemohu zaručit, že vše bude probíhat 100% hladce. Mohu Vám, ale slíbit, že i když se stane cokoliv pořád tady budu já, kdo bude vzniklé situace řešit. To pro Vás bude znamenat velké odlehčení nervů a ušetření mnoha starostí. „Na podzim roku 2008 jsme se rozhodli koupit starší rodinný dům. Pro financování jsme chtěli použít hypotéku.Oslovili jsme pana Pavla Sečkáře, který se velmi ochotně ujal spolupráce s námi. Po několika osobních schůzkách jsme obdrželi několik variant hypoték z různých finančních ústavů, ze kterých jsme společně vybrali tu nejvhodnější. Velmi nám pomohl i při sjednání nutného pojištění nemovitosti a aktivně spolupracoval i při jednání s vybranou bankou. Vše proběhlo korektně a k naší spokojenosti. Vřele doporučujeme ke spolupráci při hledání nejvhodnějšího způsobu financování koupě nemovitosti." Manželé Sousedíkovi - Zlín stanislav.sousedik@seznam.cz

 

Službu nabízí:

Varování! Než si vyřídíte hypotéku na koupi rodinného domu.

Uherské Hradiště

www: http://www.HypotekaNaKoupiRodinnehoDomu.cz
email: pavelseckar@seckar-hypoteka.cz
telefon: 724689475

další informace o firmě...

Máte o službu zájem?

Pro kontrolu opište 640 do políčka:

 

Může Vás také zajímat:

 
 
 

Hypotéky - úvěry ze stavebního spoření

Vyberu pro Vás nejvhodnější možnost financování bydlení - rekonstrukce... Výběr z většiny bank v ČR.

Firma: Richard Radina, Hradišťská 250, Staré Město

 
 

Finanční služby Komerční banky

Banka poskytuje komplexní finanční služby drobného, investičního a podnikového bankovnictví. Nabízí depozitní produkty, úvěry, přímé bankovnictví.

Firma: Komerční banka, Svatováclavská 450, Uherské Hradiště

 
 

PRO FIRMY:

Změna údajů:     ID firmy:   Heslo:    

Víte, že na Firmy UH můžete vložit informace o Vaší firmě ZDARMA? Chcete upravit údaje o Vaší firmě?
Volejte operátora na telefonu 577 776 516 (po-pá 7:00 - 16:00)

© 2007 - Služby Uherské Hradiště - Kontakt - activenet.cz