Hledat:
 

Hlavní strana - Služby pro firmy - Počítačové a internetové služby - Ardien Otrokovice - digitalizace dat a grafické práce

 
Reklama
 

Ardien Otrokovice - digitalizace dat a grafické práce

Ardien Otrokovice - digitalizace dat a grafické práce

Podrobnosti:

Chráněná dílna ARDIEN vznikla před 7 lety jako zařízení Centra služeb postiženým Zlín, o.p.s. Cílem chráněné bylo dát zájemcům příležitost získat novou odbornou kvalifikaci v oblasti počítačové techniky. V současné době v chráněné dílně pracují lidé, jejichž postižení neumožňuje zaměstnání v běžném pracovním procesu. Náplní práce chráněné díly Ardien je především digitalizace dat. Práce pracovníků Chráněné dílny Ardien Digital je konkurenceschopná, což dokumentují i zakázky, na jejichž realizaci se pracovníci chráněné dílny průběžně podíleli - digitalizace 12 dílů Ottova naučného slovníku, který byl na konci roku 1999 vydán na CD, unikátní digitalizace archivu Stavebního úřadu v Otrokovicích. Od roku 2005 je hlavní náplní chráněné dílny digitalizace manuálů pro Z Studio Zlín, časopisů pro Komoru daňových poradců, dále pak digitalizace Sbírky zákonů České republiky. Pracovníci digitalizace dat jsou schopni podle náročnosti zakázky připravit pro následný překlad a grafické studio 50 - 150 A4 stran denně.

 

Službu nabízí:

Centrum služeb postiženým Zlín
Mostní 4058, Zlín

www: http://www.cspzlin.cz
email: obchod@cspzlin.cz
telefon: 577 158 168

další informace o firmě...

Máte o službu zájem?

Pro kontrolu opište 237 do políčka:

 

Může Vás také zajímat:

 

Tvorba internetových stránek

Nabízíme tvorbu internetových stránek a obchodů ze přijatelné ceny. Vytvořené prezentace jsou napojeny na redakční systém pro snadnou administraci.

Firma: David Kořínek - iww.cz, , Uherské Hradiště

 
 

Softwarová řešení

Jsme oficiálním prodejním partnerem společnosti ESET, která nabízí špičkové antivirové řešení v podání produktů NOD32 a Smart Security. Samozřejmě jsme schopni Vás zcela softwarově vybavit. Počínaje dodáním operačního systému Microsoft Windows XP/Vista, přes kancelářské balíky, grafické programy, vypalovací software, až k účetním programům Money S5 a Pohoda.

Firma: Aftertime, s.r.o., Sokolovská 1395, Uherské Hradiště

 
 
 
 

PRO FIRMY:

Změna údajů:     ID firmy:   Heslo:    

Víte, že na Firmy UH můžete vložit informace o Vaší firmě ZDARMA? Chcete upravit údaje o Vaší firmě?
Volejte operátora na telefonu 577 776 516 (po-pá 7:00 - 16:00)

© 2007 - Služby Uherské Hradiště - Kontakt - activenet.cz